Mé Oblíbené Recepty
Pršutové rolky se sušenými rajčaty
Pršutové rolky se sušenými rajčaty
 

Pršutové rolky se sušenými rajčaty

Průměrné hodnocení: 3.9/5 (21 hlasujících).
Prošutové rolky s jemným ovčím sýrem a sušenými rajčaty s výrazným zahuštěným balzamikovým octem.
Doba přípravy receptu je 35 min
příprava 35 min
Počet porcí 16
počet porcí 16
Již bylo vloženo 114 komentářů.
zobrazit komentáře (114)
Uložit recept do Mé kuchařky
přidat recept do své kuchařky můžete po přihlášení

Manouri je syrovátkový ovčí sýr původem z Řecka a Makedonie.

Ingredience

16 plátků prošuta (také parmská šunka, prosciutto crudo)
10g rukoly
150g sýru manouri
150g sušených rajčat
3 PL balzamikového octa glazé

(* PL - polévková lžíce)

Postup

Do plátku prošuta důkladně zabalte 2-3 sušená rajčata, sýr manouri a několik snítek rukoly. Položte na talíř na provázky z balzamikového octa glazé.

Tipy

Manouri můžete nahradit mozzarellou.

Inspirace pro Vás

Vepřové plátky na hořčici

Recept Přírodní vepřové plátky na hořčici má průměrné hodnocení 3.3. Recept Přírodní vepřové plátky na hořčici má průměrné hodnocení 3.3. Recept Přírodní vepřové plátky na hořčici má průměrné hodnocení 3.3. Recept Přírodní vepřové plátky na hořčici má průměrné hodnocení 3.3. Recept Přírodní vepřové plátky na hořčici má průměrné hodnocení 3.3. 
Komentáře k receptu
(208)
Vepřové plátky na cibulce a kyselých okurkách dušené v hořčičné omáčce.
zařazeno v:
Vepřové maso, Rýže

Pečená kuřecí stehna

Recept Kuřecí stehna pečená v koprovém kabátku s těstovinami má průměrné hodnocení 2.9. Recept Kuřecí stehna pečená v koprovém kabátku s těstovinami má průměrné hodnocení 2.9. Recept Kuřecí stehna pečená v koprovém kabátku s těstovinami má průměrné hodnocení 2.9. Recept Kuřecí stehna pečená v koprovém kabátku s těstovinami má průměrné hodnocení 2.9. Recept Kuřecí stehna pečená v koprovém kabátku s těstovinami má průměrné hodnocení 2.9. 
Komentáře k receptu
(1043)
Stehno pečené v kabátku z čerstvého kopru, přelité máslem a pečené na vývaru, podávené se smetanovými těstovinami.

Rajská polévka

Recept Rajská polévka má průměrné hodnocení 3.8. Recept Rajská polévka má průměrné hodnocení 3.8. Recept Rajská polévka má průměrné hodnocení 3.8. Recept Rajská polévka má průměrné hodnocení 3.8. Recept Rajská polévka má průměrné hodnocení 3.8. 
Komentáře k receptu
(116)
Rajská polévka pro odpůrce syrových rajčat. Kombinace rajčatového džusu, rajského protlaku a koření pro nezaměnitelnou chuť.

Sladkokyselé kuřecí kousky

Recept Sladkokyselé kuřecí kousky s ananasem má průměrné hodnocení 3.5. Recept Sladkokyselé kuřecí kousky s ananasem má průměrné hodnocení 3.5. Recept Sladkokyselé kuřecí kousky s ananasem má průměrné hodnocení 3.5. Recept Sladkokyselé kuřecí kousky s ananasem má průměrné hodnocení 3.5. Recept Sladkokyselé kuřecí kousky s ananasem má průměrné hodnocení 3.5. 
Komentáře k receptu
(94)
Asie - kuřecí kousky obalené v těstíčku ve sladkokyselé omáčce s ananasem podávané s bílou rýží.

Vepřové výpečky se špenátem

Recept Vepřové výpečky se špenátem a bramborovým knedlíkem má průměrné hodnocení 3.4. Recept Vepřové výpečky se špenátem a bramborovým knedlíkem má průměrné hodnocení 3.4. Recept Vepřové výpečky se špenátem a bramborovým knedlíkem má průměrné hodnocení 3.4. Recept Vepřové výpečky se špenátem a bramborovým knedlíkem má průměrné hodnocení 3.4. Recept Vepřové výpečky se špenátem a bramborovým knedlíkem má průměrné hodnocení 3.4. 
Komentáře k receptu
(978)
Vepřové výpečky na kmíně s cibulkou s krémovým špenátem a domácím bramborovým knedlíkem

Grilovaná jehlice rohozobá

Recept Grilovaná jehlice rohozobá má průměrné hodnocení 3.4. Recept Grilovaná jehlice rohozobá má průměrné hodnocení 3.4. Recept Grilovaná jehlice rohozobá má průměrné hodnocení 3.4. Recept Grilovaná jehlice rohozobá má průměrné hodnocení 3.4. Recept Grilovaná jehlice rohozobá má průměrné hodnocení 3.4. 
Komentáře k receptu
(113)
Jednoduchý a rychlý recept na grilovanou jehlici rohozobou, dlouhou, štíhlou rybu s fosforovými kostmi a výtečným masem.

Smažené sardinky s tarator

Recept Smažené sardinky s omáčkou tarator má průměrné hodnocení 4.3. Recept Smažené sardinky s omáčkou tarator má průměrné hodnocení 4.3. Recept Smažené sardinky s omáčkou tarator má průměrné hodnocení 4.3. Recept Smažené sardinky s omáčkou tarator má průměrné hodnocení 4.3. Recept Smažené sardinky s omáčkou tarator má průměrné hodnocení 4.3. 
Komentáře k receptu
(36)
Blízký východ - sardinky obalované v kukuřičné mouce smažené v citronovém oleji, podávané se sezamovou omáčkou tarator.

Pesto ze sušených rajčat

Recept Pesto ze sušených rajčat má průměrné hodnocení 2.9. Recept Pesto ze sušených rajčat má průměrné hodnocení 2.9. Recept Pesto ze sušených rajčat má průměrné hodnocení 2.9. Recept Pesto ze sušených rajčat má průměrné hodnocení 2.9. Recept Pesto ze sušených rajčat má průměrné hodnocení 2.9. 
Komentáře k receptu
(140)
Klasické pesto trochu jinak. Hlavní ingredience jsou sušená rajčata máčená v oleji, s mandlemi, parmezánem a s bazalkou.
Komentáře k receptu Pršutové rolky se sušenými rajčaty
Vyzkoušeli jste tento recept? Sdělte nám své dojmy.
*Vaše jméno:
*Váš komentář k receptu:
Vaše hodnocení receptu:
*Opište ověřovací kód:
kod
Robertsob
|
Recept Pršutové rolky se sušenými rajčaty má průměrné hodnocení 3.9. Recept Pršutové rolky se sušenými rajčaty má průměrné hodnocení 3.9. Recept Pršutové rolky se sušenými rajčaty má průměrné hodnocení 3.9. Recept Pršutové rolky se sušenými rajčaty má průměrné hodnocení 3.9. Recept Pršutové rolky se sušenými rajčaty má průměrné hodnocení 3.9. 
2017-12-11 10:31:13
tuzdzwk

http://www.astronomicalsocietyofglasgow.org.uk/727-barbour-jacket-mens-cheap.htm
http://www.foxyboutik.fr/parajumpers-outlet-427.html
http://www.bonjovi2000.de/parajumpers-daunenjacke-right-hand-grĂĽn-370.htm
http://www.sloclick.co.uk/belstaff-leather-jacket-sale-761.php
http://www.apte.es/672-ugg-grises-lazos.html

[url=http://www.adeline.nu/parka-moncler-043.html]Parka Moncler[/url]
[url=http://www.miglioricasinoonlineitaliani.it/borse-belstaff-offerte-861.php]Borse Belstaff Offerte[/url]
[url=http://www.dhlnews.be/about.php?count=2]Moncler Jassen Antwerpen[/url]
[url=http://www.bauer-handelsagentur.de/500-moncler-blouson-herren.html]Moncler Blouson Herren[/url]
[url=http://www.talleresdecoraccionaeg.es/belstaff-panther-xxl-785.php]Belstaff Panther Xxl[/url]
CecilKIb
|
Recept Pršutové rolky se sušenými rajčaty má průměrné hodnocení 3.9. Recept Pršutové rolky se sušenými rajčaty má průměrné hodnocení 3.9. Recept Pršutové rolky se sušenými rajčaty má průměrné hodnocení 3.9. Recept Pršutové rolky se sušenými rajčaty má průměrné hodnocení 3.9. Recept Pršutové rolky se sušenými rajčaty má průměrné hodnocení 3.9. 
2017-12-09 07:55:11
[url=http://www.christianlouboutinshoesnederland.nl/413-louboutin-sneakers-gold.php]Louboutin Sneakers Gold[/url]
Just before interviewing aesthetic surgeons, produce a list of every query you wish to ask. You have to have a wise idea of the surgeon's backdrop, and answers to crucial queries. Like questions in difficulties, overall threats, and submit-operative attention. Have the identical list helpful for every single job interview one does. You can observe how every doctor responds, and you may make a knowledgeable choice with regards to the right one for you.

[img]https://www.catharijne-concerten.nl/images/baz2/23924-adidas-zwart-wit-zalando.jpg[/img]

If you're searching to eradicate your pimples, attempt to remove the level of glucose in what you eat. Sweets has become associated with blood insulin that is linked to a masculine hormonal that causes a particular kind of oils that triggers pimples. Look for food products and refreshments which can be sugars totally free and avoid all enhanced carbohydrates.

[img]https://www.adidasoriginalschoenen.nl/images/twe2/7364-adidas-nmd-core-black.jpg[/img]
BobbyAsype
|
Recept Pršutové rolky se sušenými rajčaty má průměrné hodnocení 3.9. Recept Pršutové rolky se sušenými rajčaty má průměrné hodnocení 3.9. Recept Pršutové rolky se sušenými rajčaty má průměrné hodnocení 3.9. Recept Pršutové rolky se sušenými rajčaty má průměrné hodnocení 3.9. Recept Pršutové rolky se sušenými rajčaty má průměrné hodnocení 3.9. 
2017-12-09 00:26:46
"I got used to my evaluation, " curry remembered,[url=http://www.kdshoes.us.com]kd shoes[/url] "people said I was too short, don't participate in college basketball, then for the same reason that I am unable to play in the NBA. People don't believe I can play protect, then said I am not really a pure point guard, until October of last year, I also found that this general manager of funny in my experience as the league 3 rd good shooting guard. We've not yet fully play their full potential, so i set a higher typical to himself, committed to continuously improve to get more outstanding. "


"We've never met you aren't [url=http://www.curry-shoes.com]curry shoes[/url] him so great shooting everywhere, " warriors coach tag Jackson said, "and roll, stop and go empty-handed, capture hand, step back, leg, in the face connected with two double forced to help......, any thought of taking pictures mode, you can see they are astonishingly. We have in no way seen anyone can reach this level, his Steve Nash (microblogging) played a high level, the two-time MVP honor, shooting is incredible, but it's also a level. And his or her other like reggie cooper, Chris mullin, such since dell and I played out together - Ellis, dell : Arsenal, they are most fantastic striker, but that they didn't garage so detailed, this guy is no limit. "


Timer in addition to dance, 6 minutes [url=http://www.stephencurryshoes.us]stephen curry shoes[/url] as well as 30 seconds, Davis has been doing everything we can to towards the garage, but still past due step. Garage again to complete a beautiful jumper - it is not strictly jumper, his toe will be out of the ground, under the condition in the body is still increasing, use forefinger and middle finger touch to finish the hand. Treasury system slightly back. This not only makes his moves difficult to block, as well as relating to the ball and floor on an additional 10 degrees Perspective. NBA players to occasion takes 0. 6 seconds an average of, the garage from planning action to dial the ball moves, it just takes 0. 4 seconds. Fast to make up for that deficiency of the storage height, the ball well prevent the opponent blocking fly toward the basket in the process, the look of garage is actually along with them. His arm still moves once the posture, and of his teammates has begun to help pose three gestures...

Tag: [url=http://www.kyrieirvingshoes.net]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.uggclassicboots.com]ugg classic boots[/url] [url=http://www.adidaseqt.us.com]adidas eqt[/url] [url=http://www.birkenstocksandals.us.com]birkenstock shoes[/url] [url=http://www.nikeairpresto.us.com]nike air presto[/url] [url=http://www.adidasultraboost4.com]adidas ultra boost 4[/url] [url=http://www.ultraboost-3.com]ultra boost 3.0[/url] [url=http://www.asicsshoes.us.com]asics shoes[/url] [url=http://www.stephencurry-shoes.com]stephen curry basketball shoes[/url] [url=http://www.kd-10.com]kd 10[/url] [url=http://www.nikezoomvaporfly.us.com]nike zoom vaporfly[/url] [url=http://www.kyrie1.us]kyrie 1[/url] [url=http://www.pumafenty.us.com]puma fenty[/url] [url=http://www.adidasiniki.us.com]adidas iniki[/url] [url=http://www.nmdhumanrace.us.com]nmd human race[/url] [url=http://www.kdshoesstore.com]kd shoes store[/url] [url=http://www.adidasnmdr1primeknit.com]adidas nmd r1 primeknit[/url] [url=http://www.adidasboost.us.com]adidas boost[/url] [url=http://www.kdshoes.us.com]kd shoes[/url]
2014 © MeOblibeneRecepty.cz
Všechna práva vyhrazena
Reklama / Inzerce